REPAIR KIT, CAB
- Product Name
- REPAIR KIT, CAB
- Product No.
- 469 33 037
- Product Group
- EAN No
- 8680580229422
- Weight (kg)
- 2.9600
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 85417150006S |
| MAN | 81417156013 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 80 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø16,5 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |