SHIFT REPAIR KIT
- Product Name
- SHIFT REPAIR KIT
- Product No.
- 252 44 003
- Product Group
- EAN No
- 8680580071359
- Weight (kg)
- 0.3500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0009814531 |
| MERCEDES | 3852681474S1 |
| MERCEDES | 0019813931S1 |
| MERCEDES | 0019813931 |
| MERCEDES | 0009815531 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 120 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø8 mm |
| DIAMETER | Ø42 mm |
Other Products