REPAIR KIT FOR GEARSHIFT LEVER
- Product Name
- REPAIR KIT FOR GEARSHIFT LEVER
- Product No.
- 252 44 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580071335
- Weight (kg)
- 0.4800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3852681474SP |
| MERCEDES | 3852681474S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 98 mm |
| LENGTH | 120 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø8,5 mm |
| DIAMETER | Ø42 mm |
Other Products