REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 22 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580162415
- Weight (kg)
- 1.3300
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206286 |
| MAN | 81432206420 |
| DAF | 1628671 |
| RVI | 7420490496 |
| SCANIA | 1853849 |
| SCANIA | 550800 |
| VOLVO | 20490496 |
| MERCEDES | 0003302111 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 115 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 47 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø17 mm |
| DIAMETER | Ø67 mm |