TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 11 133
- Product Group
- EAN No
- 8680580184356
- Weight (kg)
- 9.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1770731 |
| SCANIA | 1431470 |
| SCANIA | 1379423 |
| SCANIA | 1101843 |
| SCANIA | 1942075 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 752 mm |