RUBBER BUSHING, STABILIZER BAR
- Product Name
- RUBBER BUSHING, STABILIZER BAR
- Product No.
- 375 77 056
- Product Group
- EAN No
- 8680580173176
- Weight (kg)
- 0.3950
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 41218902 |
| IVECO | 41288750 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 50 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø28 mm |
| DIAMETER | Ø62 mm |