MOUNTING, CAB
- Product Name
- MOUNTING, CAB
- Product No.
- 469 33 018
- Product Group
- EAN No
- 8680580229255
- Weight (kg)
- 0.0390
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81907130909 |
| MAN | 81907120844 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 6 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø33 mm |
| DIAMETER | Ø65 mm |