BEARING
- Product Name
- BEARING
- Product No.
- 469 44 033
- Product Group
- EAN No
- 8680580230091
- Weight (kg)
- 0.0620
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0019814631 |
| MERCEDES | 0019814831 |
| MERCEDES | 0009810931 |
| MERCEDES | 0009817231 |
| MERCEDES | 0009817331 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 16 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20 mm |
| DIAMETER | Ø35 mm |