DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 440
- Product Group
- EAN No
- 8680580093177
- Weight (kg)
- 7.3500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034605805 |
| MERCEDES | 0034601905 |
| MERCEDES | 0034601805 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 42 mm |
| LENGTH | 888 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 28,8 mm |