DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 568
- Product Group
- EAN No
- 8680580093283
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 21106968 |
| VOLVO | 20390746 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 801 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |