DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 701
- Product Group
- EAN No
- 8680580093672
- Weight (kg)
- 8.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560838 |
| RVI | 5010630650 |
| RVI | 5010630649 |
| RVI | 5001868377 |
| VOLVO | 22163202 |
| VOLVO | 25379258 |
| VOLVO | 21560838 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 630 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |