TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 13 722
- Product Group
- EAN No
- 8680580097182
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560838S |
| RVI | 5010630650S |
| RVI | 5001868377S |
| RVI | 5010630649S |
| VOLVO | 21560838S |
| VOLVO | 25379258S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 150 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,4 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm |