TIE ROD END
- Product Name
- TIE ROD END
- Product No.
- 297 11 996
- Product Group
- EAN No
- 8680580095515
- Weight (kg)
- 1.2600
- Quantity in Box
- 2
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0014609848 |
| MERCEDES | 0013309935 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 150 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |