TRACK ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9423301803 |
| MERCEDES | 9423302303 |
| MERCEDES | 9423301103 |
| MERCEDES | 9423300703 |
| MERCEDES | 9423300203 |
| MERCEDES | 9423300103 |
| MERCEDES | 9423300003 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 1675 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |