DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 903
- Product Group
- EAN No
- 8680580095041
- Weight (kg)
- 9.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560848 |
| RVI | 5001868376 |
| RVI | 5001630648 |
| VOLVO | 22163201 |
| VOLVO | 21560848 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 624 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,4 mm |