DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 11 908
- Product Group
- EAN No
- 8680580095089
- Weight (kg)
- 13.2000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421560924 |
| RVI | 7420941397 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 56 mm |
| LENGTH | 810 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |