DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 16 527
- Product Group
- EAN No
- 8680580098875
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9603303203 |
| MERCEDES | 9603303003 |
| MERCEDES | 9603302403 |
| MERCEDES | 9603302503 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1685 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 30,2 mm |