DRAG LINK
- Product Name
- DRAG LINK
- Product No.
- 297 16 756
- Product Group
- EAN No
- 8680580099094
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7423341698 |
| RVI | 7422526499 |
| RVI | 7422526498 |
| RVI | 7421242631 |
| RVI | 7421527474 |
| VOLVO | 23182156 |
| VOLVO | 21527474 |
| VOLVO | 22526498 |
| VOLVO | 21242631 |
| VOLVO | 22526499 |
| VOLVO | 23341698 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 46 mm |
| LENGTH | 604 mm |
| CU | 23,9 mm |
| CL | 28,9 mm |