TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466106837S |
| MAN | 81466116099S |
| MAN | 81466106836S |
| MAN | 81466116087S |
| MAN | 81466116132S |
| MAN | 81466116096S |
| MAN | 81466116133S |
| MAN | 81466116197S |
| MAN | 81466116198S |
| MAN | 81466116090S |
| MAN | 81466106808S |
| MAN | 81466116097S |
| MAN | 81466116205S |
| MAN | 81466116136S |
| MAN | 81466106807S |
| MAN | 81466116088S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 921 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |