NEEDLE ROLLER BEARING
- Product Name
- NEEDLE ROLLER BEARING
- Product No.
- 702 02 013
- Product Group
- EAN No
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | A0049816310 |
| MERCEDES | 0049816310 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 17 mm |
| DIAMETER | Ø65 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø50 mm |