BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 297 03 658
- Product Group
- EAN No
- 8680580081976
- Weight (kg)
- 1.7300
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81953016353 |
| MAN | 81953016381 |
| MAN | 81953016365 |
| MAN | 81953016326 |
| DAF | 1603883 |
| RVI | 7421580396 |
| RVI | 7420894438 |
| RVI | 5001852452 |
| SCANIA | 1738379 |
| SCANIA | 1357674 |
| VOLVO | 21580396 |
| VOLVO | 20894438 |
| MERCEDES | 0014609048 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 146 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |
| JOINT TOOTH 1 | M30 x 1,5 mm RHT |