TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2146105 |
| SCANIA | 2584182 |
| SCANIA | 2040254 |
| SCANIA | 1897333 |
| SCANIA | 1734019 |
| SCANIA | 1395614 |
| SCANIA | 1361413 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 62 mm |
| LENGTH | 1675 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |