V ARM
- Product Name
- V ARM
- Product No.
- 373 04 797
- Product Group
- EAN No
- 8680580164389
- Weight (kg)
- 32.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421474441 |
| RVI | 742392649 |
| RVI | 7420829503 |
| VOLVO | 21474441 |
| VOLVO | 20829503 |
| VOLVO | 20392649 |
| VOLVO | 1629734 |
| VOLVO | 1626896 |
| VOLVO | 1076639 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 / 26 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 670 mm |