REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 036
- Product Group
- EAN No
- 8680580161937
- Weight (kg)
- 2.5800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7420840815 |
| VOLVO | 20840815 |
| VOLVO | 3093630 |
| VOLVO | 3093631 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| HEIGHT | 30 mm |
| B | 54 mm |
| INSIDE DIAMETER 3 | Ø26 mm |
| INSIDE DIAMETER 1 | Ø21 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |