V ARM
- Product Name
- V ARM
- Product No.
- 373 05 168
- Product Group
- EAN No
- 8680580164501
- Weight (kg)
- 28.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 8156992 |
| VOLVO | 3173292 |
| VOLVO | 20556491 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 15 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 145 mm |
| LENGTH | 677 mm |