TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 08 864
- Product Group
- EAN No
- 8680580183779
- Weight (kg)
- 13.0500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6443500305 |
| MERCEDES | 6283330003 |
| MERCEDES | 6283331805 |
| MERCEDES | 6283331005 |
| MERCEDES | 6283330005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 664 mm |