REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 030
- Product Group
- EAN No
- 8680580161869
- Weight (kg)
- 2.6500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206250 |
| SETRA | 070480055000 |
| MERCEDES | 0003501513 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 58 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |