DRAG LINK
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 2125090 |
| SCANIA | 1385251 |
| SCANIA | 1409918 |
| SCANIA | 1897335 |
| SCANIA | 1737683 |
| SCANIA | 1501030 |
| SCANIA | 1723895 |
| SCANIA | 1379168 |
| SCANIA | 2161883 |
| SCANIA | 2113903 |
| SCANIA | 2584263 |
| SCANIA | 1369411 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 1675 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |