CENTRE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422325247 |
| RVI | 7421446333 |
| RVI | 7423235621 |
| VOLVO | 23235621 |
| VOLVO | 22325247 |
| VOLVO | 21446333 |
| VOLVO | 3986433 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER 2 | 26 mm |
| LENGTH | 325 mm |
| CU | 19,9 mm |
| CL | 22,2 mm |