TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 04 785
- Product Group
- EAN No
- 8680580182291
- Weight (kg)
- 15.6000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6543520005 |
| MERCEDES | 6543500506 |
| MERCEDES | 6543500406 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 152 mm |
| LENGTH | 652 mm |