REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 010
- Product Group
- EAN No
- 8680580161678
- Weight (kg)
- 2.7600
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 83432706000S |
| DAF | 0691703 |
| IVECO | 93161720 |
| IVECO | 93192618 |
| VOLVO | 274068 |
| MERCEDES | 0003503005 |
| MERCEDES | 0005861135 |
| MERCEDES | 0003500613 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 152 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 54 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø21 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |
Other Products