TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 04 849
- Product Group
- EAN No
- 8680580182413
- Weight (kg)
- 13.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 4103500505 |
| MERCEDES | 6293500105 |
| MERCEDES | 6293501106 |
| MERCEDES | 6293500006 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 725 mm |