CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 04 868
- Product Group
- EAN No
- 8680580086308
- Weight (kg)
- 2.7500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 8559559P |
| IVECO | 8559559S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 735 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |