CENTRE ROD
- Product Name
- CENTRE ROD
- Product No.
- 297 04 872
- Product Group
- EAN No
- 8680580086315
- Weight (kg)
- 2.3500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | X364S |
| IVECO | X365S |
| IVECO | 42484887S |
| IVECO | 2969507S |
| IVECO | 8558536S |
| IVECO | 8193646S |
| IVECO | 8123394S |
| IVECO | 08558536S |
| IVECO | 4833826S |
| IVECO | 08193646S |
| IVECO | 08123394S |
| IVECO | 04833826S |
| IVECO | 02966321S |
| IVECO | 04833825S |
| IVECO | 08193645S |
| IVECO | 2966319S |
| IVECO | 4833825S |
| IVECO | 2966635S |
| IVECO | 42484886S |
| IVECO | 8582322S |
| IVECO | 8193645S |
| IVECO | 8558533S |
| IVECO | 2966321S |
| IVECO | 008193645S |
| IVECO | 004833825S |
| IVECO | 08558533S |
| IVECO | X229 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 690 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |