TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 05 166
- Product Group
- EAN No
- 8680580182642
- Weight (kg)
- 14.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3853500206 |
| MERCEDES | 3813500306 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 152 mm |
| LENGTH | 612 mm |