V STAY BAR
- Product Name
- V STAY BAR
- Product No.
- 373 07 292
- Product Group
- EAN No
- 8680580164754
- Weight (kg)
- 28.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6583500005 |
| MERCEDES | 3933505205 |
| MERCEDES | 3933505305 |
| MERCEDES | 3933505405 |
| MERCEDES | 3933505505 |
| MERCEDES | 6533500005 |
| MERCEDES | 6533500105 |
| MERCEDES | 6533530005 |
| MERCEDES | 6553500305 |
| MERCEDES | 3833500105 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 152 mm |
| LENGTH | 623 mm |