TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 08 865
- Product Group
- EAN No
- 8680580183786
- Weight (kg)
- 8.2900
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6283330305 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| LENGTH | 660 mm |
| Ax | 115 mm |
| PIPE DIAMETER | 46 mm |
| BUSHING HOLE DIAMETER | 17 mm |