REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 041
- Product Group
- EAN No
- 8680580161982
- Weight (kg)
- 1.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| DAF | 1243618 |
| IVECO | 42535045 |
| SCANIA | 550808 |
| SCANIA | 5508080 |
| SCANIA | 550805 |
| MERCEDES | 4443330127 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 115 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 43 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø17 mm |
| DIAMETER | Ø67 mm |