NUT, STUD
- Product Name
- NUT, STUD
- Product No.
- 351 00 007
- Product Group
- EAN No
- 8680580154984
- Weight (kg)
- 0.1600
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | N1011057267 |
| MAN | 81455030049 |
| MAN | 81455030056 |
| MAN | 81455030026 |
| MAN | N1011057266 |
| MAN | 81440500123 |
| BPW | 0526054100 |
| BPW | 0526054090 |
| BPW | 0252192310 |
| BPW | 0252192210 |
| BPW | 0252192710 |
| DAF | 0652575 |
| DAF | 1402360 |
| DAF | 1356737 |
| DAF | 1358990 |
| DAF | 1826088 |
| DAF | 0620652 |
| IVECO | 41036367 |
| IVECO | 4459603 |
| IVECO | 41031725 |
| IVECO | 41298524 |
| IVECO | 41299921 |
| MERITOR | 21203099 |
| MERITOR | 21218643 |
| SAF | 4247301201 |
| SAF | 4247301200 |
| SETRA | 0374361151 |
| SETRA | 8241999726 |
| VOLVO | 947972 |
| MERCEDES | 3854000124 |
| MERCEDES | 6174000024 |
| MERCEDES | 0004010672 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER | Ø46 mm |
| HEIGHT | 32 mm |
| JOINT TOOTH | M22 x 1,5 mm |
| SW | 32 mm |