NUT, STUD
- Product Name
- NUT, STUD
- Product No.
- 351 22 501
- Product Group
- EAN No
- 8680580156551
- Weight (kg)
- 0.1540
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 243976 |
| SCANIA | 2285273 |
| SCANIA | 318690 |
| SCANIA | 243956 |
| SCANIA | 1749034 |
| SCANIA | 1365510 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| SW | 32 mm |
| JOINT TOOTH | 7/8" x 11 BSF |
| HEIGHT | 32 mm |