WHEEL BOLT NUT
- Product Name
- WHEEL BOLT NUT
- Product No.
- 351 00 031
- Product Group
- EAN No
- 8680580155219
- Weight (kg)
- 0.0140
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 83455040001 |
| MAN | 81455040008 |
| MAN | 81455040007 |
| MAN | 81455040001 |
| BPW | 0331010130 |
| DAF | 0260261 |
| IVECO | 3420371 |
| SAF | 4331700600 |
| MERCEDES | 3174020175 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| THICKNESS | 6 mm |
| DIAMETER | Ø30 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø22 mm |