WHEEL BOLT
- Product Name
- WHEEL BOLT
- Product No.
- 351 00 017
- Product Group
- EAN No
- 8680580155073
- Weight (kg)
- 0.4000
- Quantity in Box
- 10
| Vehicle Brand | Oem |
|---|
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| C | 24,10 mm |
| JOINT TOOTH | M22 x 1,5 mm |
| B | 58 mm |
| A | 106 mm |
| DIAMETER | 12 mm |