WHEEL BOLT
- Product Name
- WHEEL BOLT
- Product No.
- 351 22 020
- Product Group
- EAN No
- 8680580156513
- Weight (kg)
- 0.3395
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1421005 |
| SCANIA | 2285279 |
| SCANIA | 1528712 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER | 10 mm |
| E | 7/8" x 11 mm |
| C | 24,30 mm |
| B | 61 mm |
| A | 85 mm |