WHEEL BOLT
- Product Name
- WHEEL BOLT
- Product No.
- 351 00 019
- Product Group
- EAN No
- 8680580155097
- Weight (kg)
- 0.2750
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 36455010006 |
| MAN | 36455010003 |
| MAN | N1014013789 |
| NEOPLAN | 14013789 |
| VOLVO | 20577155 |
| VOLVO | 22896548 |
| MERCEDES | 0004011871 |
| MERCEDES | 0004010971 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| DIAMETER | 9,5 mm |
| C | 22,1 mm |
| JOINT TOOTH | M22 x 1,5 mm |
| B | 50 mm |
| A | 75 mm |