DRAGLINK
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467106908 |
| MAN | 81467106818 |
| MAN | 81467106459 |
| MERCEDES | 3573300703 |
| MERCEDES | 3573300603 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1670 mm |
| CU | 23,5 mm |
| CL | 26,2 mm |