TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 10 140
- Product Group
- EAN No
- 8680580184189
- Weight (kg)
- 15.7500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421051052 |
| VOLVO | 20522934 |
| VOLVO | 21051052 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 510 mm |