REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 11 021
- Product Group
- EAN No
- 8680580162293
- Weight (kg)
- 3.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206241 |
| DAF | 0689761 |
| RVI | 7420702095 |
| VOLVO | 20702095 |
| VOLVO | 273612 |
| VOLVO | 4881628 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø21 mm |
| DIAMETER | Ø95 mm |