HOLLOW SPRING
- Product Name
- HOLLOW SPRING
- Product No.
- 399 44 008
- Product Group
- EAN No
- 8680580187913
- Weight (kg)
- 9.3200
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003241308 |
| MERCEDES | 0003250896 |
| MERCEDES | 0003250696 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 116,5 mm |
| A | 232 mm |
| B | 165 mm |