BUFFER, SPRING
- Product Name
- BUFFER, SPRING
- Product No.
- 399 33 010
- Product Group
- EAN No
- 8680580187692
- Weight (kg)
- 0.2100
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81434070509 |
| MAN | 81434075003 |
| MAN | 83434070509 |
| MAN | 81434070109 |
| MERCEDES | 9433238384 |
| MERCEDES | 3753230084 |
| MERCEDES | 9433238684 |
| MERCEDES | 9433235284 |
| MERCEDES | 9433235384 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 13 mm |
| B | 84 mm |
| A | 110 mm |