HOLLOW SPRING
- Product Name
- HOLLOW SPRING
- Product No.
- 399 44 013
- Product Group
- EAN No
- 8680580187951
- Weight (kg)
- 10.7700
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003250796 |
| MERCEDES | 0003250596 |
| MERCEDES | 0003241208 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 152 mm |
| B | 165 mm |
| A | 232 mm |